W sobotę  zakończyliśmy rozgrywki Kinder joy of moving w województwie lubuskim. Możemy stwierdzić, że jesteśmy jako klub z Zielonej Góry ważną częścią w rozgrywkach minisiatkówki.
W kategorii dwójki zajmujemy:
4 miejsce – Hania Hadrych, Natalia Szary 🔥🔥👏👏💪💪
6 miejsce – Natasza Pawelczyk, Lena Szczuka🔥🔥👏👏💪💪
W eliminacjach wystąpiły 73 dwójki.
W kategorii trójki zajmujemy:
7 miejsce – Hania Mikołajczyk, Marysia Gonciarz, Zosia Pilarczyk, Maja Chełmicka 🔥🔥👏👏💪👏
W eliminacjach wystąpiło 35 trójek.
W kategorii czwórki zajmujemy drugie miejsce i awansujemy do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się 1-3.07.2022 w Gliwicach.
Drużyna wystąpiła w składzie: Oliwia Waszak, Zuzia Piaseczna, Ola Stefaniak, Roksana Jagiełowicz oraz zawodniczki zaprzyjaźnionego UKS SG Kożuchów Maja Skrzypiec i Wiktoria Polak.
BRAWA DLA WSZYSTKICH NASZYCH ZAWODNICZEK ZA UDZIAŁ W ROZGRYWKACH KINDERA!!!👏👏👏👏👏
W SUMIE WYSTĄPIŁY 34 DZIEWCZYNY 🔥🔥💪💪
Jesteśmy 1 z 4 klubów z województwa lubuskiego, który awansował do finału. Na finał jadą jeszcze drużyny z SPS Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek , SP3 Krosno Odrzańskie oraz UKS SG Kożuchów.
GRATULUJEMY!!! 👏👏👏👏
POWODZENIA NA FINAŁACH!!!🔥🔥🔥
Wszystkie Nasze działania wspierają: