UKS „Świt” Drzonków ogłasza nabór do grup sportowych z piłki siatkowej (minisiatkówki dziewcząt).

Zapraszamy dziewczęta od 7  roku życia.

Zapewniamy:

– wykwalifikowaną kadrę trenerską,

– zabawy i gry ukierunkowane na piłkę siatkową,

– możliwość wyjazdów na turnieje i zawody sportowe

– różne grupy wiekowe

– dobrą zabawę

ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK!!!

Dziewczęta zapraszamy wraz z rodzicami!!!

Treningi będą się odbywać na sali sportowej przy Zespole Edukacyjnym nr 4 w Zielonej Górze, ul. Drzonków – Szkolna 2

Składka członkowska w klubie wynosi 150 zł/m-c (pierwszy miesiąc zajęć adaptacyjny jest bez składkowy).

Więcej na stronie: facebook.com/uksswitdrzonkow/

Robert Jankowski – 501653466,

Paweł Słomiński – 534096645

Cezary Dubniewski – 601468188

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Oferta skierowana jest do dziewcząt ze szkół podstawowych, chcących na bazie siatkówki halowej i plażowej rozwinąć wytrzymałość, szybkość, siłę i koordynację oraz dla tych, którzy chcą odnaleźć w sobie pasję uprawiania sportu.

Siatkówka pozwala rozwinąć płynność ruchową, poprawia budowę naszego ciała, oraz pozwala rozładować nadmiar stresu. Treningi uczą wspólnego radzenia sobie z trudnościami oraz umiejętności pracy w zespole.

Zajęcia zapewnią dzieciom rozwój osobistych zdolności i przeżycie niepowtarzalnej przygody.

Zdrowy tryb życia, kształtowanie hartu ducha, wysokiej kultury osobistej, dojrzałości etycznej i moralnej to jasne i uczciwe zasady postępowania z naszymi podopiecznymi, które pozwolą im na rozwój sportowej kariery i umiejętności życiowych.

W ofercie dla naszych podopiecznych  oprócz dużej hali gimnastycznej, dysponujemy boiskami do siatkówki plażowej, salą i sprzętem fitness oraz siłownią.

Wyszkolona, doświadczona i profesjonalnie przygotowana kadra trenerska zapewni Państwa dzieciom wszechstronny rozwój fizyczny i psychiczny.

Zadbamy także o zdrowy tryb życia i odżywiania Waszych pociech.

Planujemy, że każda grupa będzie miała minimum: 2 treningi po ok. 1:30 h albo 2 treningi po 1 godzinie dla początkujących, słabo zaawansowanych, nie pracujących na 100 %.

W zależności od liczby zgłoszonych dziewcząt nastąpi podział na grupy.

Nasze działania wspierają: