Turniej Winobraniowy.

W dniach 03.09 – 04.09.2022 na Hali Sportowej KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ulicy Szafrana i Sali sportowej przy Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze odbył się „V Ogólnopolski Turniej Winobraniowy o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra”. W sobotę były rozgrywki w kategorii „dwójek” i „ trójek”, a w niedzielę w kategorii „czwórek” w sumie na parkiecie w czasie 2 dni zaprezentowało się ponad…

Półkolonie WESOŁE LATO 2022 zakończone!

Wczoraj wyjazdem do Majalandu zakończyliśmy półkolonie WESOŁE LATO 2022. Przez 4 tygodnie ok. 130 uczestników brało udział w intensywnych zajęciach organizowanych przez Nasz klub i Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze przy pomocy finansowej LUBUSKIEGO KURATORA OŚWIATY W GORZOWIE i MIASTA ZIELONA GÓRA. Pozostałe atrakcje: basen CRS, basen,strzelnica, jazda konna na WOSiR Drzonków, Park Krasnala Nowa Sól , Park Linowy Nowa Sól Zajawka ,…

Jutro ostatni dzień półkolonii!!!

Dzisiaj było wyjście na WOSiR Drzonków(jazda konna, strzelnica i basen). Jutro uczestnicy jadą do Majalandu(powrót planowany jest na godzinę 15.00). Jutro nie ma obiadu. dzieci otrzymają suchy prowiant. Prosimy zaopatrzyć dziecko w bidon albo butelkę z imieniem i nazwiskiem. Każdy uczestnik ma swoja butelkę – bidon!!! Dodatkowo strój kąpielowy(możliwość skorzystania ze strefy wodnej),  2 śniadanie, ubiór odpowiedni do atrakcji. Nakrycie głowy!!!

Plan na czwartek.

Dzisiaj był wyjazd do Kina Cinema City. Jutro uczestnicy mają wyjście na WOSiR Drzonków(jazda konna, strzelnica i basen). Prosimy zaopatrzyć dziecko w bidon albo butelkę z imieniem i nazwiskiem. Każdy uczestnik ma swoja butelkę – bidon!!! Dodatkowo strój kąpielowy, klapki, ręcznik,  2 śniadanie, ubiór odpowiedni do atrakcji. Nakrycie głowy!!!

Plan na środę.

Dzisiaj były gry i zabawy sportowe oraz zajęcia z Krainą Eksperymentów. Jutro uczestnicy mają wyjazd do Kina Cinema City(zapewniamy wstęp i dojazd). Prosimy zaopatrzyć dziecko w bidon albo butelkę z imieniem i nazwiskiem. Każdy uczestnik ma swoja butelkę – bidon!!! Dodatkowo  2 śniadanie, ubiór odpowiedni do atrakcji. Nakrycie głowy!!!

Plan na wtorek.

Dzisiaj były zajęcia sportowe, wyjazd do Sali Zabaw AREK. Jutro uczestnicy mają gry i zabawy sportowe oraz zajęcia z Krainą Eksperymentów. Prosimy zaopatrzyć dziecko w bidon albo butelkę z imieniem i nazwiskiem. Każdy uczestnik ma swoja butelkę – bidon!!! Dodatkowo strój sportowy, 2 śniadanie, ubiór odpowiedni do atrakcji. Nakrycie głowy!!!

Plan na piątek.

Dzisiaj były zajęcia sportowe, oglądanie filmu, paintballa laserowego, odwiedziły i przeprowadziły pogadankę dwie Panie Policjantki. Jutro uczestnicy jadą na basen CRS oraz idą do Doliny Gęśnika. Prosimy zaopatrzyć dziecko w bidon albo butelkę z imieniem i nazwiskiem. Każdy uczestnik ma swoja butelkę – bidon!!! Dodatkowo strój kąpielowy, 2 śniadanie, ubiór odpowiedni do atrakcji. Nakrycie głowy!!!