Najnowsze wiadomości

Pierwsze zwycięstwo młodziczek!!!

Dzisiaj Nasz zespół rozegrał turniej w Lubsku i odniósł pierwsze zwycięstwo w tej kategorii wiekowej!!! MOŻNA? MO

Zobacz więcej...

Niedziela z bardzo pozytywnymi informacjami z POZNANIA!!!

W niedzielę 10 Listopada w Poznaniu rozegrano Ogólnopolski Turniej z Okazji Odzyskania Niepodległości organizowany

Zobacz więcej...

Bardzo dobre występy w Grand Prix Głogowa!!!

W sobotę(26.10.2019) braliśmy udział turnieju V Grand Prix Głogowa w mini piłce siatkowej. Nasze dziewczyny po roze

Zobacz więcej...

Półkolonie zimowe 2020 w Zielonej Górze – zapisy już się zaczęły!!!

Wesołe ferie 2020 Uczniowski Klub Sportowy „Świt” Drzonków przy współpracy z Zespołem Edukacyjnym nr 4 w Zielo

Zobacz więcej...

Piłka siatkowa

Dzisiaj Nasz zespół rozegrał turniej w Lubsku i odniósł pierwsze zwycięstwo w tej kategorii wiekowej!!! MOŻNA? MOŻNA!!! MVP meczu z LUBSKIEM wygranym 2:0(25:11, 25:6): MICHELLE POLAŃSKI!!! MVP meczu Sulechowem niestety przegranym po walce 0:2(20:25, 19:25): NATALIA KULIŃSKA!!!

Występy Naszego zespołu  w rozgrywkach jest możliwe dzięki wsparciu:

http://www.zielona-gora.pl/                                                                                                          Okna – Drzwi Polański S.C.
ZUMA Marketing
Dariusz Jacek Legutowski
Tomasz Sroczyński
Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
Miasto Zielona Góra / Official account
Super Sport

DZIĘKUJEMY!!!

 

Pierwsze zwycięstwo młodziczek!!!

Piłka siatkowa

W niedzielę 10 Listopada w Poznaniu rozegrano Ogólnopolski Turniej z Okazji Odzyskania Niepodległości organizowany przez Enea Energetyk Poznań we współpracy z Wydziałem Sportu Miasta Poznania.

Czwarte miejsce naszej dwójki, która została stworzona w tym sezonie to bardzo duży sukces w tak mocno obsadzonym turnieju!!!

Klasyfikacja końcowa kategoria dwójek:

1. Libero SP Banie
2. UKS 9 Leszno
3. UKS Czerwonak 1
4. UKS Świt Drzonków 1 – Zuzia Piaseczna, Zosia Zalewska
5. Enea Energetyk Poznań 2
6. AS Jaszczurki Iłowa
7. Enea Energetyk Poznań 1
8. SP Kiszkowo
9. UKS Piast Kobylnica 1
10. UKS 9 Leszno 2
11. Enea Energetyk Poznań 3
12. UKS Czerwonak 2
13. UKS Świt Drzonków 2 _ Roksana Jagiełowicz, Hania Mikołajczyk
14. UKS Puma Komorniki 1
15. Enea Energetyk Poznań 4
16. UKS Puma Komorniki 2
17. SKF PBS Politechnika Poznańska 2
18. SKF PBS Politechnika Poznańska 1

Klasyfikacja końcowa kategoria trójek:

1. SKF PBS Politechnika Poznańska 1
2. Libero SP Banie
3. Enea Energetyk Poznań 3
4. UKS ZSMS Poznań
5. Enea Energetyk Poznań 2
6. AS Jasczurki Iłowa
7. Enea Energetyk Poznań 1
8. UKS Puma Komorniki 3
9. UKS Świt Drzonków – Marysia Prętka, Karolina Wesołowska, Malwina Zając
10. UKS Puma Komorniki 2
11. SKF PBS Politechnika Poznańska 2
12. UKS Piast Kobylnica 1
13. SP Kiszkowo
14. Enea Energetyk Poznań 5
15. UKS 9 Leszno
16. Enea Energetyk Poznań 4
17. UKS Piast Kobylnica 2
18. UKS Puma Komorniki 2

Organizatorzy wybrali najlepsze zawodniczki w Turnieju, którymi zostały najlepsze siatkarki w kategorii dwójek i trójek. Każda z zawodniczek otrzymała pamiątkową koszulkę.

Występy Naszych zespołów  na zawodach możliwe było dzięki wsparciu:

http://www.zielona-gora.pl/                                                                                                          Okna – Drzwi Polański S.C.
ZUMA Marketing
Dariusz Jacek Legutowski
Tomasz Sroczyński
Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
Miasto Zielona Góra / Official account
Super Sport

DZIĘKUJEMY!!!.

Niedziela z bardzo pozytywnymi informacjami z POZNANIA!!!