W piątek 24.07.2020 zakończyliśmy półkolonie WESOŁE LATO 2020, które odbywały się przy współpracy z ZE nr 4 w Zielonej Górze oraz przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra i Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim.

Podczas 2 turnusów po 2 tygodnie zajęć uczestnicy mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcji. Staraliśmy się aby to było w różnorodnej formie. Najważniejsze dla Nas jest to, żeby dzieci  się nie nudziły i miały pozytywne wspomnienia.

Dlatego byliśmy:

na strzelnicy i basenie WOSiR Drzonków,

na grach i zabawach przy bunkrach w Świdnicy,

na kąpielisku Ochla oraz w Ogrodzie Botanicznym

w parku linowym i Parku Krasnala w Nowej Soli

w Dolinie Gęśnika

w parku rozrywki MAJALAND

Dodatkowo odbywały się animacje dla dzieci, zajęcia sportowe, plastyczne. Na koniec było ognisko.

Kolejny rok, kolejne zmiany i doświadczenia. Spełnienie wszystkich wymagań dotyczących pandemii: procedury, procedury i jeszcze raz procedury!!! Później: maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki!!! Dodatkowe obowiązki kadry całego przedsięwzięcia!!!

Było bardzo dużo wątpliwości ale przeprowadziliśmy wszystko co było w planie!!!

Bardzo duże podziękowania należą się kadrze półkolonii. Dziećmi opiekowali się:

Karolina Biernacka, Wioletta Janik, Karolina Markowicz, Anna Semkło Marta Sroczyńska(zdała egzamin na nauczyciela mianowanego – GRATULACJE!!!), Katarzyna Sułkowska-Kulig, Agnieszka Szafińska,  Wojtek Dubniewski (zdał egzamin na nauczyciela dyplomowanego – GRATULACJE!!!),  oraz głównym organizatorom Pawłowi Słomińskiemu, Cezaremu Dubniewskiemu i kierownikowi Robertowi Jankowskiemu!!!

Organizacja półkolonii letnich to nie są tylko 2 tygodnie zajęć i koniec. To jest praca od marca danego roku do połowy sierpnia!!!

Nie moglibyśmy tego zorganizować bez wsparcia Pani Jolanty Szlachetki Dyrektor ZE nr 4 w Zielonej Górze – Dziękujemy!!!

W organizacji tego przedsięwzięcia pomogły osoby pracujące w ZE nr 4 w Zielonej Górze  Panie Agata, Jadzia, Nina, Teresa oraz kierowcy autobusu Mariusz i Piotrek!!!

Mieliśmy wielkie wsparcie u Pani Iwony Hajduk z biura wynajmu w PKS Zielona Góra!!! Jest osobą, która przedstawiła nam konkretną ofertę i bardzo elastyczną. Dodatkowo zmiany planów z powodu np. pogody nie stanowiły żadnych problemów.

Nie zrobilibyśmy tak atrakcyjnych zajęć gdyby nie nasi PARTNERZY:

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra

PM pizza Racula

WOSiR Drzonków

Orlik Racula

Kąpielisko Ochla

MOSiR Zielona GóraDolina Gęśnika

Park Linowy Nowa Sól

Zielonogórski Klub Sportowy „KARATE”

Majaland

Pan-Da-Lód

DO ZOBACZENIA W 2021 ROKU!!!