W piątek 10.06.2022 zorganizowaliśmy zakończenie sezonu 2021/2022 przy grillu. Jest to „luźna” forma spotkania się zawodniczek, rodziców osób i instytucji wspierających Nasz klub, trenerów i zarządu klubu. Odwiedzili Nas fantastyczni ludzie, którzy z Nami współpracują i Nas wspierają: Dyrektor ZEnr 4 W Zielonej Górze Paweł Sroczyński, Bartosz Klecha – KVB Sp z o.o. oraz KVB – projektowanie i wykonawstwo, Rafał Gościański – EL-GOS instalacje elektryczne, Państwo Ewa i Paweł Polańscy – Okna – Drzwi S. C. Polański, Marek Mazur z żoną – Energy Broker, Natasza Piaseczna – ZUMA Marketing, Radni Miasta Zielona Góra Mariusz Rosik, Tomasz Sroczyński, Dyrektor AZS UZ Marek Lemański, Prezes Falubazu Zielona Góra Wojciech Domagała,. Niestety zabrakło Barbary i Piotra Kaczmarczyków – Terra plant, Pawła Boharewicza  – Boharpalety, Radnego Miasta Zielona Góra – Wiesława Kuchty i Przewodniczącego Rady Rodziców Zespołu Edukacyjnego nr 4 w Zielonej Górze Dariusza Effenberga.

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W SEZONIE 2021/2022!!!

Podczas spotkania przedstawiliśmy osiągnięcia Naszego klubu w ostatnim sezonie w województwie lubuskim 2021/2022:

• V miejsce w kategorii kadetek
  • V miejsce w kategorii młodziczek
  • II miejsce w kategorii czwórek(awans do Finału Mistrzostw Polski, które odbędą się w Gliwicach 01 – 03.07.2022)
  • VII miejsce w kategorii trójek
  • IV i VI miejsce w kategorii dwójek

Na tym spotkaniu przedstawiliśmy plany na przyszłość:

• Zgłoszenia zespołów: kadetek, młodziczek(może juniorek) – może 2 zespoły młodziczek(zależy od zaangażowania dziewczyn) w sezonie 2022/202
  • Planujemy również jak do tej pory uczestniczyć w turniejach minisiatkówki: czwórki(rocznik 2010 i młodsze), trójki(2011 i młodsze), dwójki(2012 i młodsze).
  • Dodatkowo Dyrektor AZS UZ Marek Lemański przedstawił nowy projekt pod nazwa 3 liga, który przygotowujemy wraz z AZS UZ i UKS SG Kożuchów.

Wszystkie działania i praca na treningach nie przyniosła, by efektów gdyby nie zaangażowanie i ciężka praca Naszych dziewczyn.

JESTEŚCIE FANTASTYCZNE I JESTEŚMY DUMNI, ŻE MOŻEMY Z WAMI PRACOWAĆ!!!

Ogniwem, które łączy te wszystkie wymienione wcześniej elementy rodzice zawodniczek, ich wielkie serca i poświęcenie dla swoich córek.

WSPÓŁPRACA Z PAŃSTWEM TO PRZYJEMNOŚĆ!!!

Wszystkie Nasze działania wspierają:

KVB – projektowanie i wykonawstwo

KVB sp. z o.o.

Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki

Miasto Zielona Góra

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze

Terra Plant

EL – GOS Rafał Gościański

800 – 700 lat Zielonej Góry

Tomasz Sroczyński

Mariusz Rosik

SOKOBAU Sobczuk Konieczny Gbr

Wiesław Kuchta

Energy Broker Poland

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Okna – Drzwi Polański S.C.

ZUMA Marketing

Bohar Palety