W ostatni weekend rozpoczęliśmy maraton rozgrywek w różnych kategoriach wiekowych.

W sobotę pierwsze do rywalizacji przystąpiły „trójki” w turnieju eliminacyjnym do finału wojewódzkiego w Kinder Joy of Moving. Nasz zespół w składzie: Ania Buldyk, Zuzanna Piaseczna, Ola Stefaniak, Oliwia Waszak zajął 3 miejsce i ma duże szanse na awans do finału. Dziewczyny przegrały tylko 2 mecze na 11. Oczywiście mecze przegrane były do wygrania. Za miesiąc drugi turniej eliminacyjny.

W niedziele nasz najstarszy zespół – młodziczek pojechał na turniej do Iłowy. Graliśmy tam o Puchar Prezesa LZPS. Dziewczyny zaprezentowały SUPER grę, SUPER współpracę i FANTASTYCZNE wsparcie z ławki. To naprawdę chciało się oglądać!!! Wygrane w 3 meczach, stracony 1 set, mówią same za siebie. MVP podzieliły się: MICHELLE POLAŃSKI, OLIWIA SOBKÓW, NATALIA KULIŃSKA. Grały i z zespołem były: MARTYNA CZERNY, ADA MICHALAK, HANIA LEKS, IGA MACIEJEWSKA, OLA POŹNIAK, NICOLA TOŁOCZKO, JULIA WASZAK, KAROLINA WESOŁOWSKA. Niestety z nami nie mogły być  z przyczyn zdrowotnych: LAURA DEBOWSKA, MAJA PAŹDZIOR, IGA STARZYK.

Te dziewczyny już maja plan. Przyszłość jest ukierunkowana na  wyższe cele!!!

Już za tydzień rozpoczynają rywalizację nasze: dwójki i czwórki.

Nasze działania wspierają:

https://www.facebook.com/PrezydentKubicki                                             https://www.facebook.com/MiastoZGinfo                                                https://www.facebook.com/mkidn                                                     https://www.facebook.com/szkolaolimpijczykow                            https://www.facebook.com/profile.php?id=100011313275445      https://www.facebook.com/tomasz.sroczynski.33                           https://www.facebook.com/rosikmariusz                                         https://www.facebook.com/EnergyBrokerPoland                             https://www.facebook.com/klubazs                                                    https://www.facebook.com/www.polanski24.eu                               https://www.facebook.com/ZUMA.Marketing                                   https://www.facebook.com/SuperSportZG                                 https://www.facebook.com/spizarnia.zary                                               https://www.facebook.com/lubuskizps                                              https://www.facebook.com/remi.gadzetyhttps://www.facebook.com/naturalnielubuski