W dniu 03.02.2018 na sali sportowej przy ZE nr 4 w Zielonej Górze odbył się turniej o PUCHAR DYREKTORA tej szkoły w minisiatkówce dziewcząt. Zawody rozegrano w kategorii: dwójek i trójek. Uczestniczyły w nich dziewczyny z IŁOWY, KOŻUCHOWA, ŻAR I NASZE ZESPOŁY. Każdy zespół rozegrał minimum 6 spotkań.
Wszystkie uczestniczki wraz z trenerami otrzymały pamiątkowe medale. Natomiast zwycięskie zespoły puchary. Nasze drużyny miały za zadanie nabrać nowych doświadczeń oraz obycia podczas meczu rozegranego z rywalem z innego miasta. Większość dziewczyn zadebiutowała w oficjalnych rozgrywkach co jest ich WIELKIM SUKCESEM. Dlatego nie liczył się wynik a zaangażowanie i postawa na boisku. Wszystkie plusy i minusy zostały zauważone i na treningach będzie duży nacisk na poprawę błędów i doskonalenie poprawnie wykonywanych elementów. Tylko ciężka praca może doprowadzić do sukcesów!!! Dodatkowo cegiełkę w organizację zawodów dołożyły starsze dziewczyny, które sędziowały wszystkie spotkania w swoim wolnym czasie. Daria, Martyna, Roksana, Klaudia, Jagna i Kinga – DZIĘKUJEMY!!!

Galeria zdjęć jest[Best_Wordpress_Gallery id=”44″ gal_title=”Turniej minisiatkówki 03.02.2018-3″]

.