W weekend 09-10.03.2019 braliśmy udział w ogólnopolskim turnieju minisiatkówki – MiniLIDERCup w Szamotułach. Graliśmy tam w dwójkach(sobota) i czwórkach(niedziela). W sobotę uczestniczyły dwie pary: Iga Maciejewska i Karolina Wesołowska oraz Roksana Jagiełowicz i Zuzanna Piaseczna. Rozpoczęło się rozrywkami grupowymi gdzie rewelacyjnie spisały się Roksana  i Zuzia, które awansowały do drużyn rywalizujących o miejsca 1-12. Po zaciętej rywalizacji dziewczyny zajęły 8 miejsce co jest WIELKIM SUKCESEM!!! Trzeba zaznaczyć, że Nasze dziewczyny są z rocznika 2009(grały przeciwko dziewczynom o rok starszym) i jeszcze przez rok mogą grać w „dwójkach”.

Drugi duet jak i „czwórka” niestety zagrały zawody nie tak jak sobie wymarzyły i przegrały mecze w rozgrywkach grupowych po zaciętej rywalizacji. Następnie wygrały wszystkie mecze w słabszych grupach i zajęły odpowiednio 25 i 10 miejsce.