I Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „Świt” Drzonków                                                                              Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze

II Cel:

Popularyzacja mini piłki siatkowej dziewcząt                                                                         – Wymiana doświadczenia w szkoleniu dzieci w mini siatkówce                                          – Promocja siatkówki jako sposobu na aktywny wypoczynek wśród dzieci ze Szkół Podstawowych,                                                                                                                              – wyłonienie najlepszego zespołu,                                                                                                – integracja lokalnego społeczeństwa.

III Termin:        7 – 8  września 2019                                                                                                                        Odprawa techniczna:

Sobota(dwójki i trójki) –  07.09.2019 r. godz. 9.30

Niedziela(czwórki) –  08.09.2019 r. godz. 9.30

Uroczyste rozpoczęcie zawodów – godz. 10.00

IV Miejsce:       Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze, ul Drzonków – Szkolna 2

Turniej rozegrany zostanie w trzech kategoriach wiekowych:

1. Dziewczęta              –  rocznik      2009 ( kl. IV)             boisko (5 m. x 4.5 m. (dwójki)
  2. Dziewczęta              –  rocznik      2008 ( kl. V)               boisko (7 m. x 4.5 m. (trójki)
  3. Dziewczęta              –  rocznik     2007 ( kl. VI)             boisko (7 m. x 7.0 m. (czwórki)

UWAGA:

Klasy IV, V grają piłkami do minisiatkówki (4),  klasy VI – dużymi piłkami  (5)

Organizator zapewnia tylko piłki meczowe!!!

IV Sprawy organizacyjne:

• Impreza odbywa się w Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
  • W turnieju biorą udział drużyny które otrzymały potwierdzenie od organizatora
  • Możliwość wykupienia obiadu 15 pln/osoba
  • Zwycięzcy otrzymują puchar, dyplomy
  • Do turnieju można zgłaszać po 2 drużyny w każdej kategorii

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest wpłacenie wpisowego w wysokości 20 zł(dwójka + rezerwowa), 30 zł(trójka + rezerwowa), 40zł(czwórka + rezerwowa) od zgłoszonego zespołu w dniu turnieju – na miejscu. (za wpisowe wystawiamy KP)

Zgłoszenia, informacje i kontakt:

Robert Jankowski – 501653466

UKS „ŚWIT” Drzonków, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra