ZMIANA KOSZTU TURNUSU!!!!!!

Uczniowski Klub Sportowy „Świt” Drzonków przy współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową i Publicznym Gimnazjum w Drzonkowie organizuje  w dniach 18 – 29.01.2016( w godzinach 8.30 14.00) półkolonie  dla dzieci i młodzieży z terenu Miasta Zielona Góra( od 7 roku życia).

Zmiana!!!! W związku z ostatnimi wolnymi miejscami na wypoczynku!

Rezerwacją miejsca jest – rozmowa telefoniczna z organizatorami, a następnie wpłata zaliczki 100 zł na konto klubowe: Bank Pekao 18 1240 6843 1111 0000 4985 8839

W programie odbędą się  zajęcia sportowe i rekreacyjne na sali gimnastycznej przy PG Drzonkowie  w oraz gry terenowe, dodatkowo  zaplanowane są  atrakcje:

• wyjście na film do Ciemna City,
  • wyjazd na basen CRS w Zielonej Górze,
  • zajęcia w WOSiR w Drzonkowie,
  • wyjazd na ciekawe zajęcia rekreacyjne przy bunkrach w Świdnicy,
  • wyjazd do Planetarium, Centrum Przyrodniczego w Zielonej Górze lub na wystawę klocków LEGO na stadionie we Wrocławiu.

Uczestnicy mają zapewnioną opiekę pedagogiczną z wykwalifikowaną kadrą, opiekę pielęgniarki, wyżywienie (obiad), dojazd do kina i na basen oraz do Świdnicy.

Koszt 5 dniowego turnusu 140 zł od osoby (przy dodatkowej opłacie jest możliwość organizacji dowozu z SP 11 w Zielonej Górze)

Turnus pierwszy – 18 – 22.01.2016,

Turnus drugi        –  25 – 29.01.2016.

Przy wpłacie zaliczki proszę podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz termin za który turnus jest opłata.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 501653466, 601468188

RODZIC MA OBOWIĄZEK DOSTARCZYĆ  DOKŁADNIE I CZYTELNIE WYPEŁNIONĄ  KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ  DZIECKA ORAZ OŚWIADCZENIE-ZGODĘ. DOKUMENTY NALEŻY DOSTARCZYĆ DO 14.01.2016 DO SEKRETARIATU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W DRZONKOWIE ALBO DO POKOJU NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W PUBLICZNYM GIMNAZJUM W DRZONKOWIE.

OGRANICZONA LICZBA MIEJSC!!!

KARTA KWALIFIKACYJNA