Dzisiaj uczestnicy byli na Sali Zabaw AREK.

Jutro są zajęcia sportowo – rekreacyjne oraz wyjazd do Parku Trampolin ZAJAWKA.

Prosimy zaopatrzyć dziecko w bidon albo butelkę z imieniem i nazwiskiem. Każdy uczestnik ma swoja butelkę – bidon!!! Dodatkowo strój sportowy(buty zmienne obowiązkowo), 2 śniadanie. NAKRYCIE GŁOWY!!! SKARPETY ANTYPOŚLIZGOWE!

Jeżeli ktoś z Państwa nie dokonał wpłaty całości to prosimy uzupełnić braki  na konto:  18 1240 6843 1111 0000 4985 8839 Dodatkowo prosimy o dostarczenie wszystkich brakujących dokumentów: karta kwalifikacyjna, regulamin i oświadczenia.Obowiązkowo!!! WAŻNA JEŻELI KTOŚ Z PAŃSTWA WYSŁAŁ SKANY TO PROSIMY O ORYGINAŁY.

Brak dokumentów, może spowodować nie przyjęcie na zajęcia. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM PÓŁKOLONII „WESOŁE LATO 2022”!!!! Rodzice doprowadzają dzieci: – zapisane do świetlicy – do wejścia głównego(czerwone drzwi przy placu zabaw), dalej dziecko przechodzi do świetlicy pod opiekę wychowawcy. Tylko osoby, które zostały zgłoszone i maja opłaconą świetlicę.

– pozostali do wejścia na obiekt Sali sportowej(najwcześniej 8.15!!!), przy drzwiach dziecko zostaje przekazane pod opiekę wychowawcy. Zakończenie zajęć, każdego dnia o godzinie 15:00. Odbiór dzieci przy odpowiednich drzwiach.

WAŻNE!!! TEMPERATURA CIAŁA DZIECKA NIE MOŻE PRZEKRACZAĆ 38,0 STOPNIA CELSJUSZA!!! Grupy będą 15 osobowe.   W przypadku pytań prosimy o kontakt: 501653466.

ZDJĘCIA NA FACEBOOKU: PÓŁKOLONIE DLA DZIECI W ZIELONEJ GÓRZE.