W dniach 16 – 20.02.2015 organizowaliśmy „Wesołe ferie 2015″ przy współpracy z Publicznym Gimnazjum w Drzonkowie. Zrealizowane zostały wszystkie zajęcia, które zostały zaplanowane. Dziękujemy za współpracę i pomoc przy realizacji tego projektu Pani Dyrektor Publicznego Gimnazjum W Drzonkowie

PROJEKT JEST REALIZOWANY PRZY POMOCY FINANSOWEJ MIASTA ZIELONA GÓRA

5 dzień
Ostatni dzień zajęć rozpoczęliśmy grami i zabawami na sali sportowej. Następnie wszyscy uczestnicy półkolonii przeszli na obiekty Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tam każdy mógł spróbować swoich sił na strzelnicy oraz pojeździć na koniu. Dodatkowo chętni mogli upiec i zjeść kiełbasę z ogniska. Po powrocie do szkoły na stołówce był obiad. Odbyło się również krótkie podsumowanie na którym każdy otrzymał dyplom uczestnictwa oraz czekoladę jako upominek.

4 dzień
Dzisiaj był przedostatni dzień zajęć na półkoloniach prowadzonych przez nasz klub. Uczestnicy mieli możliwość pobytu na basenie w Centrum Rekreacyjno – Sportowym w Zielonej Górze. Tam korzystali ze wszystkich dostępnych atrakcji. Po przyjeździe do szkoły odbyły się gry i zabawy sportowe na sali sportowej. Wszystko tradycyjnie zakończone zostało obiadem.

3 dzień
Dzisiaj minęła połowa zajęć w ramach projektu „Wesołe ferie 2015″. Uczestnicy po „podróży” autobusem do Świdnicy zatrzymali się przy bunkrze. Grupa została podzielona na dwa zespoły i pod kierunkiem osoby opiekującej się tym miejscem brała udział w rozgrywkach sportowo – zręcznościowych m. in. strzał z łuku do tarczy, rzut lotką do balona, przeciąganie liny, wyścigi rzędów, strzał z karabinu do paintballa w butelki itp. Wynik pojedynku remisowy 4 – 4. Po zabawie na świeżym powietrzu grupa przejechała do Drzonowa, gdzie pod kierunkiem przewodnika zwiedzano Lubuskie Muzeum Wojskowe. Dzień został tradycyjnie zakończony posiłkiem.

2 dzień
Dzisiaj był drugi dzień zajęć „WESOŁYCH FERII 2015″. Uczestnicy byli na seansie filmowym pt: „Pingwiny z Madagaskaru” w Cinema City – Zielona Góra. Każdy otrzymał przed wejściem do kina popcorn jako niespodziankę!!! Po powrocie do Drzonkowa odbyły się zajęcia na sali sportowej. Na koniec zajęć na stołówce był przygotowany posiłek. Wszyscy uczestnicy mają możliwość korzystania z wody mineralnej niegazowanej. Jutro ferie wyjazdowe do Świdnicy i Drzonowa.

1 dzień
16.02.2015 r. rozpoczęliśmy prowadzenie zajęć w ramach projektu „WESOŁE FERIE 2015″, który jest realizowany przy współpracy z Publicznym Gimnazjum     w Drzonkowie. Na początku odbyła się odprawa na której zostały przedstawione osoby prowadzące zajęcia. Zostały przeczytane regulaminy obowiązujące w czasie półkolonii. Następnie odbyły się zajęcia na sali sportowej w ich trakcie rozgrywane były mecze w różne gry zespołowe oraz wyścigi rzędów. Po krótkim odpoczynku uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy i rozpoczęła się zabawa   w podchody po Drzonkowie. Na zakończenie dnia wszyscy mieli możliwość skorzystania ze stołówki, na której był obiad.