Półkolonie Zielona Góra, obóz sportowy Zielona Góra, półkolonia ZIelona Góra, półkolonia Drzonków,

Zapraszamy na półkolonie sportowe w Zielonej Górze organizowane przez UKS „Świt” Drzonków przy współpracy z Zespołem Edukacyjnym nr 4.

Półkolonie sportowe organizowane są w ferie zimowe oraz wakacje letnie. Zajęcia odbywają się w Zespole Edukacyjnym nr 4 w Zielonej Górze przy ul. Drzonków-Szkolna 2.

Podczas półkolonii, poza zajęciami spotowymi na sali gimnastycznej, dzieci mają możliwość spotkać się z policjantem, strażakiem, czy wziąć udział w zajęciach tanecznych. Wyjeżdżają również na basen lub jezioro (latem), do Skokoloko, do parku rozrywki, czy do kina oraz na inne zajęcia poza terenem szkolnym.

Przyjdź na nasz profil FB poświęcony półkoloniom sportowym i zobacz, jak dzieci bawiły się na poprzednich turnusach bawiły. Oglądnij również galerię zdjęć z półkolonii zimowej.

Wszelkie relacje na bieżąco prezentowane są na naszej stronie w zakładce „Półkolonie i obozy sportowe„.

W okresie wakacyjnym organizujemy również obozy sportowe.