Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Oferta skierowana jest do dziewcząt ze szkół podstawowych, chcących na bazie siatkówki halowej i plażowej rozwinąć wytrzymałość, szybkość, siłę i koordynację oraz dla tych, którzy chcą odnaleźć w sobie pasję uprawiania sportu.

Siatkówka pozwala rozwinąć płynność ruchową, poprawia budowę naszego ciała, oraz pozwala rozładować nadmiar stresu. Treningi uczą wspólnego radzenia sobie z trudnościami oraz umiejętności pracy w zespole.

Zajęcia zapewnią dzieciom rozwój osobistych zdolności i przeżycie niepowtarzalnej przygody.

Zdrowy tryb życia, kształtowanie hartu ducha, wysokiej kultury osobistej, dojrzałości etycznej i moralnej to jasne i uczciwe zasady postępowania z naszymi podopiecznymi, które pozwolą im na rozwój sportowej kariery i umiejętności życiowych.

W ofercie dla naszych podopiecznych oprócz dużej hali gimnastycznej, dysponujemy boiskami do siatkówki plażowej, salą i sprzętem fitness oraz siłownią.

Wyszkolona, doświadczona i profesjonalnie przygotowana kadra trenerska zapewni Państwa dzieciom wszechstronny rozwój fizyczny i psychiczny.

Zadbamy także o zdrowy tryb życia i odżywiania Waszych pociech.

Więcej na stronie: facebook.com/uksswitdrzonkow/

Robert Jankowski – 501653466,

Paweł Słomiński – 534096645

Cezary Dubniewski – 601468188

Nasze działania wspierają:

https://www.facebook.com/PrezydentKubicki                            https://www.facebook.com/MiastoZGinfo                                   https://www.facebook.com/mkidn                                                         https://www.facebook.com/szkolaolimpijczykow                      https://www.facebook.com/profile.php?id=100011313275445   https://www.facebook.com/tomasz.sroczynski.33                    https://www.facebook.com/rosikmariusz                                    https://www.facebook.com/EnergyBrokerPoland                       https://www.facebook.com/klubazs                                             https://www.facebook.com/www.polanski24.eu                             https://www.facebook.com/ZUMA.Marketing                             https://www.facebook.com/SuperSportZG                                  https://www.facebook.com/spizarnia.zary                                  https://www.facebook.com/lubuskizps                                         https://www.facebook.com/remi.gadzety                                    https://www.facebook.com/naturalnielubuski